Modernity and exciting history in beautiful Krakow
Ul. Wygrana 6, 30-311 Kraków
Zobacz na mapie

Co jest wliczone

 • Od 1 nocy w wybranym pokoju

 • Codzienne śniadanie w formie bufetu

 • Korzystanie z hotelowej strefy fitness

Co lubimy

 • Doskonała lokalizacja zaledwie kilka metrów od idyllicznej Wisły

 • Wielokrotnie nagradzana restauracja z wykwintnymi daniami

Co jest wliczone

 • Od 1 nocy w wybranym pokoju

 • Codzienne śniadanie w formie bufetu

 • Korzystanie z hotelowej strefy fitness

100%
Rekomendacja
14 Opinie
Tripadvisor
797 Opinie
 • Nocleg w pokoju zarezerwowanej kategorii
 • Codzienne śniadanie w formie bufetu
 • Wliczone w cenę korzystanie z hotelowej strefy fitness

``covid always Ważne informacje o podróży Ze względu na odpowiednie przepisy rządów federalnych i stanowych dotyczące powstrzymywania koronawirusa (Covid-19), obecnie mogą występować odchylenia w usługach / ofercie na miejscu. Ograniczenia te dotyczą głównie obszarów wspólnych, takich jak centrum odnowy biologicznej, sauna i basen, a także restauracji i barów, jeśli dotyczy. Prosimy o poinformowanie się przed podróżą, jakie przepisy obowiązują obecnie na miejscu i czy możesz przyjechać. Więcej informacji można uzyskać w hotelu. Bardzo dziękujemy za zrozumienie, również w imieniu hoteli, które dla Państwa zorganizowaliśmy.

Dodatki

 • Opłata za obsługę (podatek): do uiszczenia na miejscu w razie potrzeby
 • WLAN: bezpłatnie
 • Parking: 70 PLN/dzień
 • Zwierzęta: mogą podlegać opłatom

Anulowanie i zmiany

 • Warunki można znaleźć w [Ogólnych warunkach handlowych i podróży firmy organizującej] (http://www.travelcircus.de/static/pdf/Wagner_Kurzreisen_GmbH_AGB_en.pdf "nofollow _blank") "Wagner Kurzreisen GmbH".
 • W przypadku podróży związanych z zakupem biletów (np. na musicale, koncerty, opery) 100% ceny biletu nie podlega zwrotowi po dokonaniu rezerwacji.
 • Prośby o zmianę rezerwacji mogą zostać uwzględnione, jeśli zostaną złożone co najmniej 7 dni przed podróżą. Prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta pod adresem [email protected].

Organizator podróży

Odpowiedzialność operatora podróży
Wagner Kurzreisen GmbH.
Wagner Kurzreisen GmbH
Aroser Allee 76 13407 Berlin Niemcy
Fitness
Odpowiedni dla zwierząt domowych
Restauracja
Parking
Dostęp dla wózków inwalidzkich
Śniadanie
Garaże
Całodobowa recepcja
Transport wahadłowy
Przechowalnia bagażu

Przyjazd

``text-with-icon car 22 Jeśli podróżujesz samochodem, wprowadź następujący adres do systemu nawigacji:

Q Hotel Plus Kraków
Ul. Wygrana 6
30-311 Kraków
Polska

Podróżujesz do Krakowa samolotem? W takim razie 15 km z lotniska Jana Pawła II do miejsca zakwaterowania zajmie ci około 20 minut samochodem, podczas gdy transport publiczny zajmie ci dobre pół godziny.

Poznaj Kraków

Aby czas spędzony w Krakowie był tak ekscytujący i niezapomniany, jak to tylko możliwe, zdecydowanie powinieneś umieścić przejażdżkę łodzią po Wiśle na swojej liście rzeczy do zrobienia. Jak również wizytę na Wawelu, który niegdyś służył jako siedziba rządu polskich królów, a obecnie jest uważany za jedną z najważniejszych atrakcji. Inne historyczne miejsca i [zabytki Krakowa](/holiday-destinations/top-10-attractions-in-krakau/"follow _blank"), które zawsze warto odwiedzić to:

 • Rynek o powierzchni 40 000 m².
 • Fabryka Oskara Schindlera
 • Krakowskie Sukiennice
 • Żydowska dzielnica Kazimierz
 • Kopalnia Soli "Wielicka" wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Opis

Q Hotel Kraków

Tajemnicza stolica i absolutny faworyt wśród podróżników, jeśli chodzi o krótkie wakacje w Polsce - piękny Kraków zachwyca licznymi zabytkami, ekscytującą historią, której śladami można podążać przez całe miasto, oraz realistycznym tłem, które opróżnia myśli w głowie i koi duszę.

Jako tymczasowy dom z dala od domu, wielu gości miasta wybiera 4⭑ Q Hotel Kraków, którego personel z niecierpliwością czeka na Twój przyjazd! Sprawdź to doskonałe zakwaterowanie, pełne komfortu i zachwycające najlepszymi kulinarnymi przysmakami, położone zaledwie kilka minut spacerem od Wisły.

Byli goście Q Hotel Kraków doświadczyli komfortowego pobytu w tym położonym niedaleko największych atrakcji miasta obiekcie i dzielą się swoimi pozytywnymi doświadczeniami na internetowych platformach z recenzjami, takich jak Tripadvisor czy Holidaycheck. Ich entuzjazm poświęcony jest głównie nowoczesnemu wnętrzu, doskonałym przysmakom kulinarnym i przyjaznemu personelowi.

Kulinarne przysmaki w Q Hotel Kraków

Poranek rozpoczyna się w hotelowym bufecie śniadaniowym z filiżanką kawy, świeżymi owocami i warzywami, chrupiącymi rogalikami lub obfitym bekonem. Zanurz się we wszystkich przysmakach, na które czekasz zaraz po wstaniu z łóżka, zanim wyruszysz do miejsc docelowych na cały dzień.

Nie musisz nawet opuszczać swojego pięknego zakwaterowania, aby zjeść wykwintny lunch lub kolację, ponieważ szefowie kuchni w Restaurant Qualita rozpieszczą Cię swoimi talentami, przygotowując pyszne dania z sezonowych składników. Stale zmieniające się menu zapewnia wysokiej jakości potrawy, które są idealnie dopasowane do pory roku i głęboko zachwycą twoje kubki smakowe.

*Usługi wliczone w cenę: Codzienne śniadanie w formie bufetu jest bezpłatne.

Fitness w Q Hotel Kraków

Jeśli wolisz rozpocząć dzień od osobistego treningu, pobyt w Q Hotel Kraków oferuje nie tylko możliwość długiego joggingu wzdłuż Wisły, ale także wizytę w hotelowej sali fitness. Znajdziesz tu nowoczesny sprzęt, na którym będziesz mógł przekroczyć swoje granice i podążać za swoją pasją. `text-with-icon check-circle 22 Usługi wliczone w cenę: Korzystanie z hotelowej sali fitness jest bezpłatne.

FAQ

The address of the Q Hotel Plus Kraków is:
Ul. Wygrana 6
30-311 Kraków
Polska

Check-out should be done by 12:00 on the day of your departure.

The hotel provides parking, which costs 70 PLN per day. Please note that this needs to be reserved in advance.

Your room will be ready for you from 15:00 on the day of your arrival.

Breakfast is served between 06:30 to 10:30 every day at Q Hotel Plus Kraków.