Zobacz magiczne pokazy świetlne, skorzystaj z wielu przywilejów VIP i zatrzymaj się w hotelu Disneya!
Boulevard de Parc, 77777 Marne-la-Vallée
Zobacz na mapie

Co jest wliczone

 • 2 noce w hotelu Disney®

 • 3-dniowe bilety - poznaj zarówno Disneyland® Paris, jak i Walt Disney Studios®!

 • Bilety na wieczorne wydarzenie Magic over Disney

 • Autobus wahadłowy do i z parku

 • Parking

 • Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz od nas przewodnik turystyczny po Disneyland® Paris.

Co lubimy

 • Zakwaterowanie dla maksymalnie 4 osób + dziecko (dzieci w wieku powyżej 11 lat liczone są jako osoby dorosłe)

 • Korzyści VIP - np. dłuższe godziny otwarcia i poranne wejście 1 godzinę przed innymi gośćmi

 • Wejście do obu parków z biletem Hopper

 • Pokaz świetlny w dniach 06 i 08.11.2023 r. oraz w dniach 17, 22 i 24.01.2024 r.

W dniach 06 i 08 listopada 2023 oraz 17, 22 i 24 stycznia 2024 Park Disneyland® rozbłyśnie fantastycznym blaskiem dzięki spektakularnemu pokazowi świetlnemu!

 • Zakwaterowanie w wybranym przez Ciebie hotelu Disney®
 • Obejmuje 3-dniowy wstęp do Disneylandu® Paris i Walt Disney Studios® (dzień przyjazdu + dwa kolejne dni)
 • Obejmuje wstęp na wydarzenie Magic Over Disney®.
 • Magic Extra Time: wcześniejsze wejście do parków - tylko dla gości zatrzymujących się w hotelach Disney® (w zależności od dostępności)
 • Bezpłatny transfer do parków** i bezpłatny parking w hotelach
 • Bezpłatny parking** dla gości na parkingach parków Disney® z kartą Easy Pass (dostępną w hotelu)
 • Śniadanie nie jest wliczone w cenę

Uwaga: za dodatkową opłatą możesz zarezerwować niepełne lub pełne wyżywienie. Rezerwując te dodatkowe usługi, w recepcji hotelu otrzymasz bony żywnościowe, które możesz zrealizować w restauracjach w parkach Disney®, hotelach Disney® i Disney® Village (nie dotyczy to następujących lokalizacji: McDonald's®, Planet Hollywood®, Zamek Króla Ludwika®, Rainforest Cafe®, Starbucks®, Earl of Sandwich®, Five Guys®, Vapiano®).

Od października 2023 r. wejście do Walt Disney Studios Park będzie przebudowywane etapami. Obejmuje to zamknięcie Disney Studio 1 od kwietnia 2024 roku.

Poszczególne restauracje i butiki będą w tym czasie zamknięte. Nadal jednak będziesz mieć szeroki wybór alternatyw w Disneyland Paris.

Remont Disney Studio 1 zaplanowano na wiosnę 2025 roku. Oczekuje się, że wszystkie prace zostaną zakończone do końca 2025 roku.

Aby pomóc Ci przygotować się do wizyty w Disneyland® Paris, po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci przewodnik turystyczny po Disneyland® Paris z wieloma wskazówkami i trikami. Bądź ciekawy!

Uwaga prawna: Doświadczenia, pokazy, przejażdżki, atrakcje, wydarzenia i inne ustalenia mogą zostać zmodyfikowane, przełożone lub odwołane bez powiadomienia z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności.

Ponieważ Disneyland Paris jest otwarty przez cały rok, niektóre atrakcje mogą być zamknięte z powodu renowacji i konserwacji. Wszystkie informacje na temat aktualnych i przyszłych renowacji można znaleźć tutaj: najpierw wybierz datę swojej wizyty, przewiń w dół i znajdź menu "Wybierz park" oraz filtr "Otwarte atrakcje".

Dalsze informacje

Możesz zameldować się w hotelu już rano, gdzie otrzymasz bilety wstępu do parków, jednak Twój pokój będzie gotowy do zamieszkania dopiero po południu. W przypadku 4⭑ Disney Hotel New York - The Art of Marvel, 4⭑ Disney Newport Bay Club, Disney Sequoia Lodge, Disney Hotel Cheyenne i Disney Hotel Santa Fe obowiązują następujące godziny:

 • Zameldowanie i sprzedaż biletów: Od rana.
 • Pokój jest gotowy od godziny 15.00.
 • Wymeldowanie: nie później niż o godzinie 11.00.
 • Adresy hoteli:
  • Disney Hotel New York - The Art of Marvel: Avenue René Goscinny, 77700 Chessy, Marne-la-Vallée
  • Disney Newport Bay Club: Avenue Robert Schuman Disneyland Paris, 77700 Chessy, Marne-la-Vallée.
  • Disney Sequoia Lodge: Avenue Robert Schuman, 77700 Coupvray
  • Disney Hotel Cheyenne: Rue du Boeuf Agile, 77700, Marne-la-Vallée + Disney Hotel Cheyenne: Rue du Boeuf Agile, 77700, Marne-la-Vallée + Disney Hotel Santa Fe.
  • Disney Hotel Santa Fe: Avenue Robert Schuman, 77700 Coupvray

Poniższe dotyczy wszystkich hoteli:

W przypadku osób podróżujących w grupie, zamelduj się w recepcji po przyjeździe. Sprawdź, czy wszystkie dane, w tym wiek dzieci, są poprawne w potwierdzeniu rezerwacji. Musisz przynieść wydrukowaną kopię potwierdzenia rezerwacji do zameldowania w hotelu. Aby wejść do parku, nie musisz już rejestrować się online. W recepcji hotelu otrzymasz bilety do parku rozrywki jeszcze przed zameldowaniem się w pokoju.

Dodatki

 • Opłata klimatyczna: wliczona
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Wifi: wliczone w cenę
 • Parking: bezpłatny

Maksymalne obłożenie:

 • Disney's Hotel Santa Fe: maks. 4 osoby + 1 dziecko do 2 lat włącznie
 • Disney's Hotel Newport Bay Club: maks. 4 osoby + 1 dziecko do 2 lat włącznie
 • Disney's Hotel New York - The Art of Marvel: 4 osoby + 1 dziecko do 2 lat włącznie
 • Disney's Hotel Cheyenne: maks. 4 osoby + 1 dziecko do 2 lat włącznie
 • Disney's Hotel Sequoia Lodge: maks. 4 osoby + 1 dziecko do 2. roku życia włącznie.

Anulowanie i zmiany

Warunki można znaleźć w regulaminie organizatora (Wagner Kurzreisen GmbH) ogólne warunki umów o podróż.

W przypadku podróży z zakupem biletów (np. wystawy, musicale, koncerty) opłata za anulowanie wynosi 100% ceny biletu natychmiast po dokonaniu rezerwacji.

Rezygnacji można dokonać bezpłatnie do 90 dni przed datą przyjazdu.

Możesz bezpłatnie anulować podróż do 90 dni przed datą przyjazdu, a zamiast tego otrzymać podróżną kartę podarunkową o wartości rezerwacji (pomniejszonej o wykupione ubezpieczenie). Bon upominkowy jest ważny przez trzy lata i możesz go zrealizować, jeśli chcesz zarezerwować podróż w innym terminie lub inną ofertę Travelcircus.

Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta do 90 dni przed przyjazdem. Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected], napisz w języku duńskim lub angielskim.

Od 89. dnia przed uzgodnioną datą podróży Travelcircus naliczy opłatę w wysokości 95% ceny podróży, jeśli zdecydujesz się anulować podróż.

Zmiana nazwiska na bilecie jest możliwa do 30 dni przed przyjazdem.

Organizator podróży

Odpowiedzialność operatora podróży
Wagner Kurzreisen GmbH.
Wagner Kurzreisen GmbH
Aroser Allee 76 13407 Berlin Niemcy
Bar
Wi-Fi
Idealne dla rodzin
Restauracja
Parking
Dostęp dla wózków inwalidzkich
Śniadanie
Hotel dla niepalących
Całodobowa recepcja
Transport wahadłowy
Przechowalnia bagażu

Dojazd

Disneyland® Paris znajduje się około 30 km na wschód od centrum Paryża i można do niego łatwo dojechać środkami transportu publicznego lub samochodem:

Jeśli wybierasz się do Disneylandu® Paris z własnej inicjatywy i jedziesz przez Niemcy w kierunku Francji, jedź A1 w kierunku Paryża, miń lotnisko Charles de Gaulle, a następnie kieruj się A104, aż zobaczysz znaki "Marne-la-Vallée". Następnie wybierz zjazd 14 "Parc Disney®".

Adres Disneyland® Paris to:.

Boulevard de Parc
77700 Serris/Coupvray
Francja

Jeśli podróżujesz pociągiem, możesz wziąć RER A ze stacji "Châtelet - Les Halles" do "Gare de Marne la Vallée Chessy", przystanku tuż przed Disneylandem®.

Z Portu Lotniczego Paryż-Charles de Gaulle podróż TGV do Disneylandu® Paris zajmuje tylko 10 minut.

Opis

Magic Over Disney® w dniach 6 lub 8 listopada 2023 r. - lub 17, 22 lub 24 stycznia 2024 r.

Disneyland® Paris słynie z wielkich wydarzeń i parad, a także fantastycznych uroczystości sezonowych - na przykład Halloween w Disneyland® Paris lub Disney's® Magical Fireworks & Bonfire w listopadzie. Nic więc dziwnego, że największy park rozrywki w Europie po raz kolejny otwiera swoje podwoje na wyjątkowe wydarzenie: w listopadzie 2023 r. i styczniu 2024 r. Disneyland® Paris zamieni się w ogromny, kolorowy świetlny raj, w którym wszystkie Twoje ulubione filmy Disneya® znajdą się w centrum uwagi.

Cudownie magiczne - Magia nad Disneyem® w Disneyland® Paris! W dniach 6 i 8 listopada 2023 r. oraz 17, 22 i 24 stycznia 2024 roku. W styczniu 2024 r. Disneyland® Paris zabłyśnie czarującymi kolorami! Na nocnym niebie nad parkiem będziesz mógł doświadczyć wspaniałego pokazu świetlnego, w którym ożyją kultowe postacie Disneya®! Oczekuj magii światła, uśmiechów i niezapomnianych chwil zarówno dla młodych, jak i starszych!

Zatrzymaj się w hotelu Disney®

Obudź się i znajdź się w Disneyland® Paris w zaledwie kilka minut - jak to brzmi? Podczas wizyty w Disneyland® Paris możesz znaleźć się w samym środku swoich ulubionych filmów! Wybierz, w którym z pięknych i szczegółowych hoteli Disney® chcesz się zatrzymać:

4⭑ Disney Hotel New York - The Art of Marvel

Wystawa Marvela - Basen - Centrum fitness - Autobus wahadłowy lub 10 minut spacerem

Wśród ponad 350 dzieł sztuki Marvela możesz spotkać swoich ulubionych bohaterów i cieszyć się niezapomnianym pobytem w prawdziwie nowojorskim klimacie. Jeśli kochasz wodę, zanurz się w basenie Metro, jeśli kochasz kreatywność, narysuj własny komiks w warsztacie, a jeśli masz ochotę na fitness, poćwicz w Metro Health Club. Wskocz na bezpłatny autobus do parku lub wybierz się na 10-minutowy spacer z hotelu do wejścia do parku.

4⭑ Disney Newport Bay Club

Widok na morze - Basen - Sauna - Autobus wahadłowy lub 15 minut spacerem

Ahoj i wskakuj na pokład! Położony bezpośrednio nad jeziorem Disneyland hotel wita Myszkę Miki i Myszkę Minnie podczas pobytu inspirowanego żeglarstwem w stylu lat 20. ubiegłego wieku. Zjedz posiłek w Yacht Clubie, zrelaksuj się w krytym i odkrytym basenie lub rozgrzej się w hotelowej saunie. Podróż z hotelu do parków Disneya jest łatwa, ponieważ możesz tam dojechać bezpłatnym autobusem lub dojść pieszo w około 15 minut.

3⭑ Disney Sequoia Lodge

Piękny las i naturalne obszary - Basen - Fitness - Autobus wahadłowy lub 15-minutowy spacer

Wybierając pokój w Disney Sequoia Lodge, możesz spodziewać się zielonego i spokojnego pobytu. Domek otoczony jest ponad 500 specjalnie importowanymi sekwojami amerykańskimi i kanadyjskimi, dzięki czemu możesz poczuć wyjątkową atmosferę przebywania w środku północnoamerykańskiej przyrody! Zrelaksuj się przy drinku przy kominku, popływaj w basenie Quarry Pool lub poćwicz w centrum fitness. Mali poszukiwacze przygód w rodzinie mogą cieszyć się placem zabaw z kreskówkami i grami wideo. Udaj się do parków Disneya bezpłatnym autobusem wahadłowym lub dojdź tam pieszo w około 15 minut.

3⭑ Disney Hotel Cheyenne

Wewnętrzne i zewnętrzne place zabaw - Przejażdżki na kucykach - Autobus wahadłowy lub 10-minutowy spacer

Yiha! Wybierz się na Dziki Zachód z Woodym, Buzzem Astralem i innymi bohaterami Toy Story. Dla miłośników westernów w rodzinie dostępne są zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne place zabaw ze wspaniałymi motywami - a nawet możesz spróbować jazdy na kucyku! Disneyland® Paris znajduje się zaledwie 20 minut spacerem od hotelu lub możesz skorzystać z bezpłatnego autobusu do parków.

2⭑ Disney Hotel Santa Fe

Projekt trasy 66 - Plac zabaw - Autobus wahadłowy lub 20-minutowy spacer

Masz benzynę we krwi i kochasz samochody? W takim razie ten hotel z klimatem Route 66, Zygzakiem McQueenem i jego przyjaciółmi jest idealnym miejscem dla Ciebie! Oprócz pysznego meksykańskiego jedzenia, Ty i Twoja rodzina możecie robić zdjęcia z bohaterami Disneya. Mali fani Disneya szczególnie ucieszą się z placu zabaw. Możesz dojść do parków w 20 minut lub skorzystać z bezpłatnego autobusu do i z parków.

W hotelu w Disneyland® Paris - Magiczne korzyści VIP

Magiczny dodatkowy czas: Gdy zatrzymasz się w hotelu Disney®, otrzymasz do dwóch dodatkowych magicznych godzin w parkach!

Jako gość oficjalnych hoteli Disney® będziesz mieć VIP dostęp do niektórych obszarów parku przed normalnymi godzinami otwarcia, gdzie Miki, Kaczor Donald i wszyscy ich przyjaciele czekają, aby zrobić sobie z Tobą selfie. Wybrane przejażdżki również są otwierane w tym czasie, więc jako VIP będziesz mieć wyjątkową okazję, aby okrążyć park przed wszystkimi innymi - ciesz się na dodatkowy czas z mnóstwem magii Disneya!

Zawarte w Twoim bilecie do Magic Over Disney® w Disneyland® Paris:

 • 2 noce w wybranym przez Ciebie hotelu Disney® i 3 dni wstępu do obu parków (dzień przyjazdu + dwa kolejne dni)

wydarzenie Magic Over Disneyland® Paris, specjalny pokaz, który odbywa się wieczorem tylko w następujących terminach: 6 i 8 listopada oraz 17, 22 i 24 stycznia 2024.

Disneyland® Paris - dwa parki, dwa motywy przewodnie

Disneyland® Paris ma dwa oddzielne parki, z których każdy oferuje wiele różnych tematów i przejażdżek, pokazów i wydarzeń:

Park Disneyland®: Park Disneyland® podzielony jest na pięć różnych krain, w tym Adventureland i Fantasyland, i jest najczęściej odwiedzanym parkiem rozrywki w całej Europie. Znajdziesz tu wiele ekscytujących przejażdżek, takich jak Indiana Jones Roller Coaster i słynna Space Mountain, a także wyjątkowe pokazy i kolorowe wydarzenia z udziałem wszystkich Twoich ulubionych postaci, w tym Kaczora Andersena, Myszki Miki i Olafa, zawsze gotowych do zrobienia zdjęcia.

Walt Disney Studios® Park: Drugi główny park rozrywki w Disneyland Paris jest poświęcony filmom, które znasz i kochasz. Zajrzyj za kulisy i dowiedz się, jak powstawał Twój ulubiony film Disneya. Jeśli jesteś zainspirowany, możesz stworzyć własną postać z kreskówki! Podobnie jak w parku Disneyland®, są tu również pokazy tematyczne, koncerty i przejażdżki. Odważysz się wybrać na wycieczkę po Wieży Grozy lub uratujesz świat ze Spidermanem, Iron Manem i innymi superbohaterami w nowym kampusie Avengers.

Zawarte korzyści: Otrzymujesz bilety Hopper i wstęp do obu parków w dniu przyjazdu i dwa kolejne dni!

Travellers Choice Award

Wizyta w Disneyland® Paris to niezapomniane przeżycie dla całej rodziny! Spędź fantastyczne wakacje w największym i najbardziej lubianym parku rozrywki w Europie, który co roku przyciąga ponad 15 milionów odwiedzających. Popularność Disneyland® Paris jest szczególnie widoczna w świetnych recenzjach na portalach takich jak HolidayCheck i Tripadvisor.

Goście chwalą w szczególności imponujące pokazy i kolorowe parady. Piękny, szczegółowy projekt parków i świetny wybór gastronomiczny również otrzymują wiele pozytywnych recenzji. Disneyland® Paris został również kilkakrotnie uznany za Europe's Leading Theme Park Resort, a w 2018 roku park zdobył nagrodę World's Leading Theme Park Resort.

Od października 2023 r. wejście do Walt Disney Studios Park będzie przebudowywane etapami. Obejmuje to zamknięcie Disney Studio 1 od kwietnia 2024 roku.

Poszczególne restauracje i butiki będą w tym czasie zamknięte. Nadal jednak będziesz mieć szeroki wybór alternatyw w Disneyland Paris.

Remont Disney Studio 1 zaplanowano na wiosnę 2025 roku. Oczekuje się, że wszystkie prace zostaną zakończone do końca 2025 roku.

FAQ

Wieczorne wydarzenie Magic Over Disneyland® Paris odbędzie się w dniach 6 i 8 listopada 2023 r. oraz 17, 22 i 24 stycznia 2024 r.

Między parkiem a hotelami w Disneylandzie® (uwaga: nie w Davy's Crockett Ranch) kursuje bezpłatny autobus, dzięki czemu możesz bezstresowo spędzić czas w Disneylandzie® Paris.

Wybierasz jeden z popularnych hoteli Disney®, dostępność poszczególnych hoteli może się różnić, dlatego zalecamy rezerwację z dużym wyprzedzeniem.

Ta oferta obejmuje zakwaterowanie, dwa bilety dzienne oraz bilet na specjalne wieczorne wydarzenie Magic Over Disneyland® Paris - dzięki czemu możesz cieszyć się doświadczeniem obu parków rozrywki w Disneyland® Paris!

Śniadanie nie jest wliczone w cenę oferty Magic Over Disneyland® Paris. Można je wykupić podczas procesu rezerwacji lub zamówić po przybyciu do hotelu.

Bilety wstępu do parków Disneyland® Paris i bilety na Magic Over Disneyland® otrzymasz w recepcji hotelu po przyjeździe, przed zameldowaniem się w pokoju.

Tak, możesz nawet zaparkować za darmo.

Pokaz świetlny Magic Over Disneyland® Paris odbywa się w parku Disneyland®.