Ponad milion zadowolonych podróżnych
Hotele premium o sprawdzonej jakości
Podróż z kompensacją CO2
Czy masz jakieś pytania?
Napisz od nas
Napisz od nas
Magic London: piesza wycieczka po lokacjach filmowych z zakwaterowaniem w hotelu premium i opcją odwiedzenia Warner Bros Studios Tour
Uczestnicy i bilety
Hotel i długość pobytu

Wybierz się na pieszą wycieczkę po Warner Bros. London - The Making of Harry Potter™

3391 opinie
Magic London: piesza wycieczka po lokacjach filmowych z zakwaterowaniem w hotelu premium i opcją odwiedzenia Warner Bros Studios Tour
Magiczna przygoda w Londynie z noclegiem w hotelu Premium

Co jest wliczone

  • Nocleg w wybranym hotelu klasy premium

  • Śniadanie i inne usługi w zależności od hotelu

  • W tym ekskluzywny przewodnik po lokacjach z filmów o Harrym Potterze

Co lubimy

  • Dzieci w wieku do 4 lat bezpłatnie (należy je jednak zarejestrować podczas dokonywania rezerwacji).

  • W tym broszury

Zarezerwuj czas wejścia: wybierz preferowaną godzinę, aby nie stać w kolejce do wejścia. Otrzymasz bilet e-mailem, a także 20-minutowe okno na wejście o preferowanej godzinie.

Gwarancja najlepszej ceny
Hotele premium o sprawdzonej jakości
Ponad milion zadowolonych podróżnych
Podróż z kompensacją CO2

Organizator podróży

Odpowiedzialność operatora podróży
Wagner Kurzreisen GmbH.
Wagner Kurzreisen GmbH
Aroser Allee 76 13407 Berlin Deutschland

Opis

bilet + hotel
bilet + hotel
Od
296,00 zł
na osobę

Pytania i odpowiedzi: Często zadawane pytania - Magic London: piesza wycieczka po lokacjach filmowych z zakwaterowaniem w hotelu premium i opcją odwiedzenia Warner Bros Studios Tour

Filmy o Harrym Potterze powstawały w latach 2001-2011.

Niektóre części filmów zostały nakręcone w Warner Bros. Inne były kręcone w całym Londynie.

Link do pobrania przewodnika otrzymasz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem rezerwacji.

Zobacz łącznie 14 lokacji filmowych i cztery inne atrakcje związane z Harrym Potterem w Londynie. Dzięki naszemu cyfrowemu przewodnikowi uzyskasz dokładne informacje o przystankach na trasie.

Tak, instrukcja zawiera zdjęcia z tekstem, dzięki czemu użytkownik jest w pełni poinformowany o konkretnej scenie.

Autobusy na wycieczkę Warner Bros. Studios Tour - The Making of Harry Potter™ odjeżdżają w następujących godzinach: od 7:30 do 10:00, od 10:30 do 13:00 i od 14:00 do 16:00. Godziny odjazdów zależą od dostępności.

Wycieczka po studiach trwa zwykle 3 godziny, ale można poświęcić na nią tyle czasu, ile się chce.

Zwiedzanie Warner Bros. Studios - The Making of Harry Potter odbywa się w określonym przedziale czasowym. Podczas procesu rezerwacji można wybrać preferowany czas wejścia, aby cieszyć się wycieczką bez czekania w kolejce. W wybranym przedziale czasowym zostanie przydzielone 20-minutowe okno czasowe na wejście do studia. Informacje o wejściu zostaną przesłane pocztą e-mail wraz z biletami.

Historia Harry'ego Pottera rozgrywa się w Wielkiej Brytanii. Niektóre części historii zostały nakręcone w Londynie.

Możesz wybrać się na pieszą wycieczkę po lokacjach filmowych na własną rękę. Otrzymasz jednak ekskluzywną listę miejsc, które możesz odwiedzić samodzielnie. Broszury zawierają również podstawowe informacje o lokalizacjach.

Londyn jest duży i rozległy, z lokacjami filmowymi w całym mieście. Do niektórych łatwo dostać się metrem, inne znajdują się blisko siebie, więc można do nich dojść pieszo. Broszury zawierają informacje na temat transportu publicznego, odpowiednich przystanków i linki do map Google, które pomogą Ci jeszcze lepiej nawigować.

Wycieczka po lokacjach z filmów o Harrym Potterze może być dostosowana do Twoich upodobań i nie jest związana z określoną kolejnością ani harmonogramem. To od Ciebie zależy, czy zrobisz to w jeden dzień, czy rozłożysz na kilka dni.

Wycieczkę po Warner Bros. Studios - The Making of Harry Potter™ można znaleźć tutaj: Studio Tour Dr, Leavesden, Watford WD25 7LR, Wielka Brytania.

Autobus odjeżdża i wraca na Bulleid Way, 123-151 Buckingham Palace Rd, Victoria, London SW1W 9SH.

Bilety otrzymasz pocztą e-mail nie później niż 7 dni przed przyjazdem, wraz z informacją o dokładnym 20-minutowym przedziale czasowym na wejście do studiów wybranych podczas procesu rezerwacji. Czas wejścia zależy od dostępności. Bilety należy wydrukować i okazać 30 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.