Depeche Mode Live w Kolonii z noclegiem w hotelu premium
Uczestnicy i bilety
Hotel i długość pobytu

Depeche Mode Live w Kolonii z noclegiem w hotelu premium

Świętuj wieczór z legendarnym zespołem elektronicznym na LANXESS arena Cologne
Obecnie ta oferta jest wyprzedana

Co jest wliczone

 • Nocleg w wybranym hotelu premium

 • Inne dodatki, takie jak śniadanie, w zależności od wybranego hotelu

 • Bilety na koncert Depeche Mode w Kolonii

Co lubimy

 • Z hitami takimi jak Personal Jesus.

 • Poznaj z bliska jeden z najważniejszych zespołów wszech czasów

Oczekuj niezapomnianego wieczoru koncertowego 03.04.2024 lub 05.05.2024 w LANXESS Arena Cologne.

Gwarancja najlepszej ceny
Hotele premium o sprawdzonej jakości
Ponad milion zadowolonych podróżnych
Podróż z kompensacją CO2
 • Nocleg w zarezerwowanym hotelu Premium
 • Z codziennym śniadaniem i innymi dodatkami, w zależności od wybranego hotelu
 • W tym bilety zarezerwowanej kategorii na koncert Depeche Mode w Kolonii w zarezerwowanym terminie.
 • Adres: LANXESS arena, Willy-Brandt-Platz 3, 50679 Kolonia , Niemcy.

Więcej informacji:

 • Możesz łatwo uzyskać bilety online za pośrednictwem konta użytkownika Ticketmaster. Jeśli masz już konto w serwisie Ticketmaster, dokonaj rezerwacji, korzystając z tego samego adresu e-mail co konto.
 • Jeśli nie masz jeszcze konta użytkownika w serwisie Ticketmaster, utwórz je bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji na stronie www.ticketmaster.de. Podczas tworzenia konta upewnij się, że jest ono utworzone przy użyciu tego samego adresu e-mail, którego użyłeś podczas dokonywania rezerwacji u nas. Ponadto prosimy o wypełnienie wszystkich pól podczas rejestracji.
 • Bilety znajdziesz na swoim koncie w serwisie Ticketmaster na 14 dni przed przyjazdem.
 • Uwaga: godziny wydarzeń mogą ulec zmianie w krótkim czasie. Obowiązkiem klienta jest sprawdzenie godziny wydarzenia.

Dodatki

No extras_markdown is specified

Warunki te można znaleźć w [Ogólnych warunkach handlowych i podróży organizatora wycieczek] (https://www.travelcircus.de/static/pdf/Wagner_Kurzreisen_GmbH_AGB_pl.pdf "nofollow _blank") "Wagner Kurzreisen GmbH".

W przypadku wycieczek, które obejmują zakup biletów (np. musicale, koncerty, opery), opłaty za anulowanie w wysokości 100% ceny biletu obowiązują natychmiast po dokonaniu rezerwacji.

Zmiana rezerwacji jest możliwa do 7 dni przed przyjazdem. Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta pod adresem [email protected].

Organizator podróży

Odpowiedzialność operatora podróży
Wagner Kurzreisen GmbH.
Wagner Kurzreisen GmbH
Aroser Allee 76 13407 Berlin Niemcy

Przybycie

Jeśli podróżujesz samochodem, wprowadź następujący adres do systemu nawigacji:

LANXESS arena
Willy-Brandt-Platz 3
50679 Kolonia
Niemcy

Informacje o parkingu: Możesz zaparkować w pobliżu hali LANXESS na jednym z parkingów wielopoziomowych. Są one otwarte 24 godziny i kosztują około 2 € za godzinę.

Jeśli chcesz podróżować pociągiem, możesz po prostu udać się na stację Köln Messe/Deutz. Znajduje się ona około dziesięciu minut spacerem od hali LANXESS. Stamtąd możesz również wsiąść do S-Bahn S11, S12 i S19.

Twoja krótka przerwa w Kolonii

Raj zakupów, metropolia, raj karnawałowy i miasto wydarzeń - Kolonia jest bardziej zróżnicowana niż prawie każde inne miasto. Oprócz fantastycznych koncertów i kreatywnych wystaw, możesz także podziwiać wiele pięknych zabytków.

Dzięki 2000-letniej historii możesz spodziewać się wielu atrakcji:

 • Katedra w Kolonii
 • Ogród florystyczny i botaniczny
 • Park Renu
 • Wielki Święty Marcin
 • Heumarkt
 • Park Hiroszima-Nagasaki

Ale miasto jest także rajem dla miłośników słodyczy. Zatrzymaj się w jednej z restauracji lub kawiarni **** i komfortowo zakończ wieczór letnim zachodem słońca i Aperol Spritz.

Opis

Depeche Mode - trasa koncertowa 2024

Po udanej trasie koncertowej w 2023 roku, Depeche Mode powraca na scenę w przyszłym roku i odbędzie trasę koncertową po Europie. Dzięki unikalnemu elektronicznemu brzmieniu Dave Gahan, Martin Gore i ich byli koledzy z zespołu zdobyli tytuł jednego z zespołów z najczęściej sprzedawanymi płytami wszechczasów - ponad 100 milionów sprzedaży może być odnotowane przez angielski zespół.

Jedno jest pewne: nowofalowi giganci mogą zagrać takie hity jak Enjoy The Silence, ale na pewno nie będzie cicho na koncercie!

Twoje opcje rezerwacji biletów na daty 03.04.2024 i 05.04.2024:

 • Golden Circle
 • Miejsce stojące
 • Miejsce siedzące PK 1

Najważniejsze informacje w skrócie

 • Co? Depeche Mode Live
 • Gdzie? LANXESS arena Kolonia
 • Kiedy? 03.04.2024 lub 05.04.2024

Depeche Mode Live z noclegiem w hotelu premium

Zmęczony śpiewem i tańcem z pewnością nie będziesz miał ochoty wracać do domu. Na szczęście Travelcircus jest pod ręką: Twoja rezerwacja obejmuje nie tylko bilety **** na niezapomniane wydarzenie, ale także nocleg w wybranym przez Ciebie hotelu premium w pobliżu miejsca koncertu. W ten sposób możesz zakończyć udany wieczór w bardzo zrelaksowany sposób.

Berit
Autor Berit
Redakteurin
wyprzedane
Obecnie ta oferta jest wyprzedana
Niestety oferta została wyprzedana. Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości i nigdy nie przegapić ofert!

Pytania i odpowiedzi: Często zadawane pytania - Depeche Mode Live w Kolonii z noclegiem w hotelu premium

Depeche Mode Live odbędzie się w Kolonii na LANXESS arena. Dokładny adres: LANXESS arena, Willy-Brandt-Platz 3,50679 Kolonia , Niemcy

Twój bilet na Depeche Mode Live w Kolonii obejmuje nie tylko koncert, ale także nocleg w hotelu premium. W zależności od hotelu, inne dodatki, takie jak śniadanie, mogą być wliczone w cenę.

Możesz łatwo uzyskać bilety online za pośrednictwem konta Ticketmaster. Jeśli masz już konto w serwisie Ticketmaster, dokonaj rezerwacji, korzystając z tego samego adresu e-mail, co konto. Jeśli nie masz jeszcze konta użytkownika w serwisie Ticketmaster, utwórz je bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji na stronie www.ticketmaster.de. Podczas tworzenia konta upewnij się, że jest ono utworzone przy użyciu tego samego adresu e-mail, którego użyłeś podczas dokonywania rezerwacji u nas. Ponadto prosimy o wypełnienie wszystkich pól podczas rejestracji. Bilety znajdziesz na swoim koncie w serwisie Ticketmaster na 14 dni przed przyjazdem.

Możesz wybrać jedną z trzech kategorii biletów na Depeche Mode Live w Kolonii: Golden Circle, Standing Room i Seating PK1. Są one ważne na daty 03.04.2024 i 05.04.2024.

Możesz spodziewać się niezapomnianego występu na żywo z zespołem Depeche Mode grającym dla Ciebie chwytliwe utwory, takie jak Personal Jesus i Just Can't Get Enough.

Otrzymasz kilka hoteli premium od Travelcircus podczas dokonywania rezerwacji. Możesz dowolnie wybierać w zależności od dostępności. Dokładny adres hotelu znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji.

Tak, przy hali LANXESS znajduje się kilka całodobowych parkingów. Koszt wynosi około 2 € za godzinę.